Филтри -

Цистерни силоси Feldbinder

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

72 огласа: Цистерни силоси Feldbinder

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2001-02-07 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 02/2003 Километража Носивост 33470 кг
Холандија, Oldenzaal
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Година 2002-03-01 Километража Носивост 31080 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 2001-12-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Зафатнина 49000 л Суспензија пружина/пневматски Број на прегради 3
Година 1998 Километража Носивост
Украина, Струмівка
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Barcin
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Barcin
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Носивост 29900 кг
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Километража Носивост
Германија, Gelsenkirchen
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
33.999 € Без ДДВ
Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Година 06/2012 Километража Носивост
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Година 2003-06-01 Километража Носивост 31540 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Година 2003-06-01 Километража Носивост 32350 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2008 Километража Носивост 40000 кг
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2008 Километража Носивост 33100 кг
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Година 02/2001 Километража Носивост 37280 кг
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Зафатнина 63 м³
Година 11/2006 Километража Носивост
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Година 2003-06-01 Километража Носивост 30855 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.999 € Без ДДВ
Зафатнина 65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Година 2015-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Носивост
Обединето Кралство, Newry
Контактирајте го продавачот
17.999 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
8.999 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи