Филтри -

Цистерни Parcisa

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

38 огласа: Цистерни Parcisa

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2018-08-06 Носивост 34920 кг Зафатнина 29 м³
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Носивост Зафатнина 60 м³
Шпанија, Constantí
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2009-03-06 Носивост 30580 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2009-03-06 Носивост 30580 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2024 Носивост Зафатнина
Украина, Києво - Святошинський р-он, с.Бузова
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 10/1994 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2007 Носивост Зафатнина 63 м³
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1994 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2000 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/1994 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Година 06/2000 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/1994 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 07/1992 Носивост 25180 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/1994 Носивост 28259 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1988 Носивост 26740 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1997 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2006 Носивост 28680 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/1995 Носивост 26600 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/1995 Носивост 26600 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/1998 Носивост 26800 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/1989 Носивост 23880 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1995 Носивост 26100 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2000 Носивост 25759 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1990 Носивост 25759 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2000 Носивост 28500 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи