Филтри -

Цистерни за гориво Parcisa

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи

22 огласа: Цистерни за гориво Parcisa

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
2003
Носивост 30250 кг Зафатнина 42370 л Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5750 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1260 мм
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1994
310 кс (228 kW)
Суспензија пружина/пневматски Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
1994
460 кс (338 kW)
Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6100 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1992
420 кс (309 kW)
Носивост 25180 кг Нето тежина 8820 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1994
420 кс (309 kW)
Носивост 28259 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5740 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1997
420 кс (309 kW)
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2006
370 кс (272 kW)
Носивост 28680 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6320 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1995
400 кс (294 kW)
Носивост 26600 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7400 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1995
428 кс (315 kW)
Носивост 26600 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7400 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1998
360 кс (265 kW)
Носивост 26800 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7200 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1989
360 кс (265 kW)
Носивост 23880 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 8620 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1995
360 кс (265 kW)
Носивост 26100 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7900 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2000
360 кс (265 kW)
Носивост 25759 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 8240 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1990
360 кс (265 kW)
Носивост 25759 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 8240 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2000
110 кс (81 kW)
Носивост 28500 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5500 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1990
300 кс (221 kW)
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1992
460 кс (338 kW)
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1993
460 кс (338 kW)
Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1992
480 кс (353 kW)
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1995
460 кс (338 kW)
Носивост 28300 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5700 кг
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2007
320 кс (235 kW)
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1994
420 кс (309 kW)
Носивост 28259 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5740 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи