Филтри -

Цистерни за гориво Caldal

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво Caldal: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво Caldal Fuel tank alu 28 m3 / 5 comp + pump
32
15.500 € USD ≈ 18.200 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Носивост 24860 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво Caldal Heavy oil tank alu 37.7 m3 / 1 comp + pump
16
11.500 € USD ≈ 13.500 US$
Зафатнина V=37.7 м³
Година 2000-02-01 Километража Носивост 30740 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво Caldal Tank Trailer
17
цена на барање
Зафатнина V=40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост
Обединето Кралство, Newry
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се