Филтри -

Цистерни за гориво Cobo

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи

24 огласа: Цистерни за гориво Cobo

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
18.000 US$ ≈ 16.590 €
2003
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Белорусија, Минская обл, Пуховичский район, аг. Дукора
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
2014
Носивост 32220 кг Нето тежина 5780 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1200 мм
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
38.500 € Без ДДВ
2014
Носивост 32220 кг Нето тежина 5780 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1200 мм
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
1997
Носивост 35190 кг Зафатнина 33.7 м³ Нето тежина 4810 кг Оски 3
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2013
Обединето Кралство, Leighton Buzzard
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2018
Суспензија пневматски/пневматски
Обединето Кралство, Leighton Buzzard
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
2001
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
35.200 US$ ≈ 32.450 €
2005
Зафатнина 42000 л Оски 3
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1999
510 кс (375 kW)
Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5740 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1999
460 кс (338 kW)
Зафатнина 23000 л Оски 1
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2003
480 кс (353 kW)
Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1996
270 кс (198 kW)
Зафатнина 33 м³ Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2000
460 кс (338 kW)
Носивост 30259 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5740 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1997
370 кс (272 kW)
Носивост 26900000 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7100 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1997
455 кс (334 kW)
Носивост 30259 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5740 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2008
460 кс (338 kW)
Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5200 кг Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1996
270 кс (198 kW)
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1999
300 кс (221 kW)
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2000
460 кс (338 kW)
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2000
480 кс (353 kW)
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2003
460 кс (338 kW)
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2008
420 кс (309 kW)
Оски 3
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2008
420 кс (309 kW)
Носивост 30800 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5200 кг
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
2014
Носивост 32280 кг Нето тежина 5720 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1200 мм
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи