Филтри -

Цистерни за транспорт на храна Magyar

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Цистерни за транспорт на храна Magyar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Зафатнина 30600 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2017 Километража Носивост
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Година 1988-03-10 Километража Носивост 29920 кг
Белгија, Harchies
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Носивост
Естонија, Kesklinna
цистерна за транспорт на храна Magyar цистерна за транспорт на храна Magyar
2
Контактирајте го продавачот
15.200 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-09 Километража Носивост
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Година 2008-10-09 Километража Носивост 36400 кг
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Година 2012 Километража Носивост
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Зафатнина 31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-07-10 Километража Носивост 26300 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
10.570 € PLN 46.000 PLN
Зафатнина 28500 л
Година 12/1983 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Носивост 27150 кг
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
37.600 €
Година 2009-03-05 Километража Носивост 27210 кг
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 1979 Километража Носивост 28000 кг
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 412000 км Носивост 24000 кг
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Година 2006-01-01 Километража Носивост 31960 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Зафатнина 33000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража Носивост
Полска, Piastów
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Зафатнина 36 м³
Година 2012 Километража Носивост 35560 кг
Холандија, Bergen
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража Носивост
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 33.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2008 Километража Носивост 31500 кг
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Зафатнина 28960 л
Година 08/1993 Километража Носивост
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-07-19 Километража Носивост 35380 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-11-06 Километража Носивост 35420 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
33.950 €
Зафатнина 29 м³
Година 2013 Километража Носивост 30400 кг
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Зафатнина 25 м³
Година 2010-05-12 Километража Носивост 26740 кг
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1994 Километража Носивост 30120 кг
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 34000 м³
Година 1992 Километража Носивост
Полска, Włoszczowa
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се