Филтри -

Цистерни за транспорт на храна Bata

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна Bata: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна Bata BATA CISTERNA LIGHT
32
44.500 € USD ≈ 52.260 US$
Зафатнина V=31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata ALIMENTARI, CHIMICHE, BENZINA, DIESEL, BITUME. food tank
2
цена на барање
Година Километража Носивост
Италија, Ornago (MONZA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за транспорт на храна Bata BATA CISTERNA STANDARD
32
43.000 € USD ≈ 50.490 US$
Зафатнина V=31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Италија, Ornago
нови цистерна за транспорт на храна Bata CISTERNA SUPER LIGHT NUOVA
38
47.500 € USD ≈ 55.780 US$
Зафатнина V=31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Италија, Ornago
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се