Филтри -

Цистерни за транспорт на храна Menci

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

26 огласа: Цистерни за транспорт на храна Menci

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-01 Километража Носивост 32050 кг
Германија, Erkelenz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост 31950 кг
Германија, Erkelenz
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Зафатнина 33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 650000 км Носивост
Словенија, Maribor
Контактирајте го продавачот
35.695 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 31 м³
Година 2007-04 Километража Носивост
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража Носивост
Полска, Pisarzowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Километража 1000 км Носивост
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 1000 км Носивост 32300 кг
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
цистерна за транспорт на храна Menci AF00368 - Santi 2 scomparti inox anno 2009 цистерна за транспорт на храна Menci AF00368 - Santi 2 scomparti inox anno 2009
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Livorno
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи