Филтри -

Цистерни за транспорт на храна LAG

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна LAG: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна LAG Lebensmitteltankauflieger (Nr. 4216)
8
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Зафатнина 29660 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1985-03 Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна LAG Drucktank FOOD *CIP
13
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Зафатнина 26500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Холандија, ROGGEL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за транспорт на храна LAG 6xDRUCKTANK/1-KAMMER-32000 liter
16
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2021 Километража Носивост 33600 кг
Холандија, ROGGEL
цистерна за транспорт на храна LAG 3xDRUCKTANK-1 KAMMER- 32.000 liter
17
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2019 Километража Носивост 33600 кг
Холандија, ROGGEL
цистерна за транспорт на храна LAG
8
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Зафатнина 25000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/1995 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна LAG Tank 22500 liter
8
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Зафатнина 22.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1982 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за транспорт на храна LAG 4x-DRUCKTANK 1-KAMMER-32.000 liter
18
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2020 Километража Носивост 33600 кг
Холандија, ROGGEL
цистерна за транспорт на храна LAG Tipper Silo, Foodstuff, Lebensmittel 60500 ltr, Alu Aufbau
16
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Зафатнина 60.5 м³
Година 1998-07-02 Километража Носивост 31590 кг
Холандија, Sliedrecht
цистерна за транспорт на храна LAG Food / chemical tank inox 34.6 m3 / 2 comp + pump
34
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна LAG Food / chemical tank inox 34.6 m3 / 2 comp + pump
32
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост 35220 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна LAG Food / chemical tank inox 34.6 m3 / 2 comp + pump
33
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се