Цистерни за транспорт на храна ETA

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост

Цистерни за транспорт на храна ETA: 5 огласа

цистерна за транспорт на храна ETA SMER
16
€ 9.950 USD ≈ US$ 10.976
Зафатнина V=22.5 м³
Година 2004-09-30 Километража Носивост 27200 кг
Холандија, LA Breda
цистерна за транспорт на храна ETA CITERNE EN INOX 2 ESSIEUX
7
преговара
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-05-08 Километража Носивост 13900 кг
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
цистерна за транспорт на храна ETA TANK IN EDELSTAHL 25000 L
7
€ 13.750 USD ≈ US$ 15.168
Зафатнина V=25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-01-18 Километража Носивост 27000 кг
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
цистерна за транспорт на храна ETA V2A Edelstahltankauflieger (Nr. 4068)
7
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.436
Зафатнина V=25000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-02 Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна ETA Diversen
7
€ 10.750 USD ≈ US$ 11.858
Суспензија пружина/пружина
Година 1992-12-14 Километража Носивост 11950 кг
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Омилени : 0 Споредба : 0