Филтри -

Цистерни Willig

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Цистерни Willig

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 1995-03 Носивост Зафатнина 37600 л
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
18.480 € PLN 80.000 PLN
Приколка цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина 16500 м³
Полска, Libusza
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
98.830 €
Полуприколка автоцистерна
Година 2023 Носивост 29780 кг Зафатнина
Германија, Wuppertal
Контактирајте го продавачот
98.830 €
Полуприколка автоцистерна
Година 2023 Носивост 29780 кг Зафатнина
Германија, Wuppertal
Контактирајте го продавачот
98.830 €
Цистерна за гориво
Година 2023 Носивост 29780 кг Зафатнина
Германија, Wuppertal
Контактирајте го продавачот
98.830 €
Цистерна за гориво
Година 2023 Носивост 29780 кг Зафатнина
Германија, Wuppertal
Контактирајте го продавачот
98.830 €
Полуприколка автоцистерна
Година 2023 Носивост 29780 кг Зафатнина
Германија, Wuppertal
Контактирајте го продавачот
98.830 €
Цистерна за гориво
Година 2023 Носивост 29780 кг Зафатнина
Германија, Wuppertal
Контактирајте го продавачот
98.830 €
Цистерна за гориво
Година 2023 Носивост 29780 кг Зафатнина
Германија, Wuppertal
Контактирајте го продавачот
98.830 €
Цистерна за гориво
Година 2023 Носивост 29780 кг Зафатнина
Германија, Wuppertal
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-09 Носивост 28920 кг Зафатнина 43 м³
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Носивост 39000 кг Зафатнина 45 м³
Украина, Черляни
Контактирајте го продавачот
103.830 €
Цистерна за гориво
Година 2024 Носивост 29540 кг Зафатнина
Германија, Wuppertal
Контактирајте го продавачот
103.830 €
Полуприколка автоцистерна
Година 2024 Носивост 29540 кг Зафатнина
Германија, Wuppertal
Контактирајте го продавачот
103.830 €
Полуприколка автоцистерна
Година 2024 Носивост 29540 кг Зафатнина
Германија, Wuppertal
Контактирајте го продавачот
45.850 € Без ДДВ
Приколка цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Носивост 18000 кг Зафатнина 21 м³
Украина, Черляни
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Цистерна за гориво
Година 2003 Носивост Зафатнина
Полска, Suwałki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 04/2023 Носивост 33650 кг Зафатнина 43 м³
Словачка, Spišská Nová Ves
Контактирајте го продавачот
103.830 €
Полуприколка автоцистерна
Година 2024 Носивост 29540 кг Зафатнина
Германија, Wuppertal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се