Autoline » Holland SADCC Trading Company

Holland SADCC Trading Company

За нас
Мапа
Контакти Holland SADCC Trading Company
Во продажба: 193 огласа
Продавач на Autoline: 13 години
Телефонските броеви се проверени
Martin Bouland - Holland
Martin Bouland - Holland
+31 78 610 ... Прикажи +31 78 610 6080
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
+31 78 610 ... Прикажи +31 78 610 6082
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
+31 6 505 ... Прикажи +31 6 50503063
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Umit Turkyilmaz
Umit Turkyilmaz
Јазици: турски
+31 6 177 ... Прикажи +31 6 17722999
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Maciej Sucharek - Poland
Maciej Sucharek - Poland
+48 95 725 ... Прикажи +48 95 725 77 03
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
+48 95 726 ... Прикажи +48 95 726 03 02
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
+48 722 25 ... Прикажи +48 722 255 712
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
+48 601 14 ... Прикажи +48 601 147 766
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Холандија, Јужна Холандија, 3274 LH, Heinenoord, Boonsweg 109
Локално време на дилерот: 00:47 (CEST)
Полска, Лубуш, 66-450, Motylewo k.Gorzowa Wlkp., Motylewo 30
Локално време на дилерот: 00:47 (CEST)
Холандија, Јужна Холандија, 3330 CD, Zwijndrecht
Испрати порака
captcha
Холандија, Јужна Холандија, Heinenoord, Boonsweg 109
Огласи Holland SADCC Trading Company
Филтер

Резултати од пребарување: 193 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило за чистење улици BUCHER  CityCat 5000
16
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 2384 м/ч Сила 156 кс
Холандија, Heinenoord
плуг за чистење снег NIDO SNF433
3
цена на барање
Плуг за чистење снег
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
песок засилувач NIDO B70-42 PCLN700
5
цена на барање
Песок засилувач
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
песок засилувач NIDO B70-42 PCLN 2S
6
цена на барање
Песок засилувач
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
песок засилувач NIDO B50-36 PCLN
5
цена на барање
Песок засилувач
Зафатнина V=5 м³
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
возило за одвод на фекалии DAF AE 55 CF
18
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 3 Зафатнина V=1.5 м³
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
возило за чистење улици RAVO 540STH
8
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина V=4.3 м³
Година 2018 Километража Сила 160 кс
Холандија, Heinenoord
четка NIDO HF25 DS 170
5
цена на барање
Четка
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
четка NIDO HF25 DS 170
5
цена на барање
Четка
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
песок засилувач NIDO B-08-24 PCLN
5
цена на барање
Песок засилувач
Зафатнина V=8 м³
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
возило за чистење улици TENNANT A80
11
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила 105 кс
Холандија, Heinenoord
четка NIDO H25-170-VPZ Roller brush - Besen
5
цена на барање
Четка
Година Километража Сила
Холандија, Heinenoord
возило за одвод на фекалии VOLVO FL614
16
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Година 1993 Километража 78115 м/ч Сила
Холандија, Heinenoord
возило за чистење улици RAVO 540 STH
13
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 5 Зафатнина V=4.3 м³
Година 2012 Километража 5681 м/ч Сила
Холандија, Heinenoord
возило за чистење улици Mathieu Azura Flex MC210
8
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Heinenoord