Autoline » Holland SADCC Trading Company

Holland SADCC Trading Company

За нас
Мапа
Контакти Holland SADCC Trading Company
Во продажба: 199 огласа
Продавач на Autoline: 13 години
Телефонските броеви се проверени
Martin Bouland - Holland
Martin Bouland - Holland
+31 6 505 ... Прикажи +31 6 50503063
+31 78 610 ... Прикажи +31 78 610 6080
+31 78 610 ... Прикажи +31 78 610 6082
Испрати порака
Umit Turkyilmaz
Umit Turkyilmaz
Јазици: турски
+31 6 177 ... Прикажи +31 6 17722999
Испрати порака
Maciej Sucharek - Poland
Maciej Sucharek - Poland
+48 601 14 ... Прикажи +48 601 147 766
+48 95 726 ... Прикажи +48 95 726 03 02
+48 722 25 ... Прикажи +48 722 255 712
+48 95 725 ... Прикажи +48 95 725 77 03
Испрати порака
Холандија, Јужна Холандија, 3274 LH, Heinenoord, Boonsweg 109
Локално време на дилерот: 17:20 (CET)
Полска, Лубуш, 66-450, Motylewo k.Gorzowa Wlkp., Motylewo 30
Локално време на дилерот: 17:20 (CET)
Холандија, Јужна Холандија, 3330 CD, Zwijndrecht
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Холандија, Јужна Холандија, Heinenoord, Boonsweg 109
Огласи Holland SADCC Trading Company
Филтер

Резултати од пребарување: 199 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
каросерија на посипувач на песок NIDO Stratos B50-36 VCLN490
5
цена на барање
Каросерија на посипувач на песок
Зафатнина 5 м³
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
каросерија на посипувач на песок NIDO Stratos B60-425 PCLN660
5
цена на барање
Каросерија на посипувач на песок
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
растурач на арско ѓубре NIDO Stratos B17KR-21 AVCLN-350
5
цена на барање
Растурач на арско ѓубре
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
возило за чистење улици RENAULT Midlum 180 with Johnston superstructure left and righthandside w
5
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 1
Година 1995 Километража 82085 км Сила 180 кс
Холандија, Heinenoord
каросерија на посипувач на песок Snow service Dual 5000
9
цена на барање
Каросерија на посипувач на песок
Година 2017 Километража Сила 19 кс
Холандија, Heinenoord
каросерија на посипувач на песок Snow service Dual 5000
9
цена на барање
Каросерија на посипувач на песок
Година 2017 Километража Сила 19 кс
Холандија, Heinenoord
возило за чистење улици JOHNSTON C401
21
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6
Година 2018 Километража Сила 160 кс
Холандија, Heinenoord
возило за чистење улици SCHMIDT Swingo 200
11
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2010 Километража Сила 84.3 кс
Холандија, Heinenoord
возило за чистење улици SCHMIDT Cleango 400
13
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 1162 м/ч Сила 163 кс
Холандија, Heinenoord
возило за одвод на фекалии DAF AE 55 CF
18
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 3 Зафатнина 1.5 м³
Година 2002 Километража 90971 км Сила
Холандија, Heinenoord
возило за чистење улици JOHNSTON C201
15
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила 74.78 кс
Холандија, Heinenoord
каросерија на посипувач на песок NIDO Stratos B60-42 PCLN660
5
цена на барање
Каросерија на посипувач на песок
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
плуг за чистење снег NIDO SNK180 EPZ
3
цена на барање
Плуг за чистење снег
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
возило за чистење улици RAVO 580STH
9
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 3
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
возило за чистење улици Boschung Pony 2/4
14
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Heinenoord