Autoline » Keil M.A. OU

Keil M.A. OU

За нас
Мапа
Контакти Keil M.A. OU
Во продажба: 50 огласа
Продавач на Autoline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Paavo Uljas
Paavo Uljas
Јазици: руски, естонски, англиски
+372 509 ... Прикажи +372 509 3541
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Испрати порака
Естонија, Хајру, 10415, Tallinn, Peterburi tee 88
Локално време на дилерот: 05:21 (EEST)
Испрати порака
captcha
Естонија, Хајру, Tallinn, Peterburi tee 88
Огласи Keil M.A. OU
Филтер

Резултати од пребарување: 50 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион влекач VOLVO FH 460 4x2 LowDeck
4
51.000 € USD ≈ 59.890 US$
Камион влекач
Носивост 9882 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-09 Километража 280000 км Сила 469 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGL 8.180 4X2 BL
12
16.900 € USD ≈ 19.850 US$
Камион фургон
Носивост 2265 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=34.52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08 Километража 190726 км Сила 179 кс
Естонија, Tallinn
камион влекач MAN TGX 18.440 4X2 BLS
10
12.500 € USD ≈ 14.680 US$
Камион влекач
Носивост 9947 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-01 Километража 720000 км Сила 441 кс
Естонија, Tallinn
приколка завеса KRONE SDP27
11
6.800 € USD ≈ 7.985 US$
Приколка завеса
Носивост 29440 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06 Километража 720000 км Сила
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGL 12.250 4X2 BL
11
29.600 € USD ≈ 34.760 US$
Камион фургон
Носивост 5690 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=41.91 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-08 Километража 127500 км Сила 250 кс
Естонија, Tallinn
полуприколка кипер KRAKER TYP CF200 (CF-Z) K-FORCE
12
61.000 € USD ≈ 71.630 US$
Полуприколка кипер
Носивост 33460 кг Зафатнина V=98.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-09 Километража Сила
Естонија, Tallinn
камион влекач SCANIA R480 6x2/2 Hüdraulika
12
10.420 € USD ≈ 12.240 US$
Камион влекач
Носивост 18250 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-03 Километража 1034266 км Сила 480 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGL 8.180 4X2 BL
13
15.900 € USD ≈ 18.670 US$
Камион фургон
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=35.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-09 Километража 150750 км Сила 179 кс
Естонија, Tallinn
камион влекач MAN TGX 18.440 4X2 LLS-U MEGA
14
31.800 € USD ≈ 37.340 US$
Камион влекач
Носивост 9766 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10 Километража 420670 км Сила 441 кс
Естонија, Tallinn
камион влекач MAN TGX 28.480 6X2-2 BLS+hüdraulika
13
44.900 € USD ≈ 52.730 US$
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-11 Километража 422000 км Сила 480 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGL 12.180 BL
11
9.400 € USD ≈ 11.040 US$
Камион фургон
Носивост 6305 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-11 Километража 504200 км Сила 179 кс
Естонија, Tallinn
камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845LS
10
22.100 € USD ≈ 25.950 US$
Камион влекач
Носивост 9218 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-01 Километража 682000 км Сила 449 кс
Естонија, Tallinn
туристички автобус VOLVO B9R Axial Berkof
13
46.900 € USD ≈ 55.070 US$
Туристички автобус
Носивост 5568 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-06 Километража 602700 км Сила 389 кс
Естонија, Tallinn
камион влекач MAN TGX 18.440 4X2 BLS
11
25.300 € USD ≈ 29.710 US$
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-01 Километража 567000 км Сила 441 кс
Естонија, Tallinn
камион влекач MAN TGX 18.440 4X2 BLS
11
29.900 € USD ≈ 35.110 US$
Камион влекач
Носивост 9907 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01 Километража 446400 км Сила 441 кс
Естонија, Tallinn