Автомобили, моторно возило

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили: 3241 огласа

патнички автмобил VOLKSWAGEN 1200 LIM
28
аукција € 2.518 SEK USD SEK 27.000 ≈ US$ 2.787
Патнички автмобил
Година 1965 Километража Сила 33.99 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLVO V60   Personbil
20
аукција € 1.912 SEK USD SEK 20.500 ≈ US$ 2.116
Патнички автмобил
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 258962 км Сила 114 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил BMW 735i
13
аукција € 1.502 SEK USD SEK 16.100 ≈ US$ 1.662
Патнички автмобил
Година 1988 Километража 299600 км Сила 211 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил JAGUAR 420   -68
15
аукција € 671,50 SEK USD SEK 7.200 ≈ US$ 743
Патнички автмобил
Година 1968 Километража Сила 245 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил Saab 96 DE LUXE
31
аукција € 3.078 SEK USD SEK 33.000 ≈ US$ 3.406
Патнички автмобил
Година 1961 Километража 8187 км Сила
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил MERCEDES-BENZ 280 SE Automatisk
10
аукција € 475,60 SEK USD SEK 5.100 ≈ US$ 526
Патнички автмобил
Година 1974 Километража 211960 км Сила 185 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил HYUNDAI Santa Fé 2.2 CRDi
32
аукција € 3.171 SEK USD SEK 34.000 ≈ US$ 3.509
Патнички автмобил
Година 2007 Километража Сила 155 кс
Шведска, Karlstad
теренец TOYOTA Land cruiser 3.0 D4-D PRADO
15
€ 11.250 BGN USD BGN 22.000 ≈ US$ 12.449
Теренец
Година 1999 Километража 199900 км Сила 143 кс
Бугарија, Plovdiv
патнички автмобил PEUGEOT 307 1.6 Bioflex
50
аукција € 149,20 SEK USD SEK 1.600 ≈ US$ 165
Патнички автмобил
Година 2007 Километража 158038 км Сила
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLVO Amazon Kombi
22
аукција € 1.912 SEK USD SEK 20.500 ≈ US$ 2.116
Патнички автмобил
Година 1968 Километража Сила
Шведска, Karlstad
патнички автмобил RENAULT Clio  Personbil Renault Clio
38
аукција € 1.306 SEK USD SEK 14.000 ≈ US$ 1.445
Патнички автмобил
Година 2010 Километража 73331 км Сила
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLKSWAGEN Golf VII 1.6 TDI BMT Trendline
11
€ 9.083,33 USD ≈ US$ 10.053
Патнички автмобил
Година 7/2014 Километража 125481 км Сила 89.73 кс
Словачка, Levice
патнички автмобил MERCEDES-BENZ CLS 350 d
15
€ 28.900 USD ≈ US$ 31.984
Патнички автмобил
Година 3/2016 Километража 100824 км Сила 258 кс
Словачка, Levice
теренец LAND ROVER Freelander 2 4x4
11
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.316
Теренец
Година 12/2008 Километража 300559 км Сила 160 кс
Словачка, Levice
патнички автмобил VOLVO 945   Personbil
21
аукција € 1.446 SEK USD SEK 15.500 ≈ US$ 1.600
Патнички автмобил
Година 1998 Километража 331683 км Сила 165 кс
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0