Филтри -

Приколки за превоз на контејнери

Резултати од пребарување: 581 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

581 огласа: Приколки за превоз на контејнери, приколки на контејнери

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 2018-04 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Zimmern o.R.
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 01/2001 Носивост 18420 кг Суспензија пружина/пружина
Холандија, Lamswaarde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 01/2000 Носивост 18700 кг Суспензија пружина/пружина
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година 2007-04 Носивост 15000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010-10 Носивост Суспензија
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Година 01/2000 Носивост 16360 кг Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Година 2022 Носивост 14050 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
ZORZI
11 ч.
9.900 € Без ДДВ
Година 2011-04 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2017-01 Носивост 14070 кг Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија, San Clemente, Cuenca
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Носивост Суспензија
Норвешка, Rådal
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Година 2016-09-01 Носивост 15315 кг Суспензија
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Година 2016-10-01 Носивост 15315 кг Суспензија
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Година 1996 Носивост 16800 кг Суспензија пневматски/пневматски
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
5.975 € PLN 28.000 PLN
Година 2023 Носивост Суспензија
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за превоз на контејнери Boro LAWETA pod saunę 4,00M! нови приколка за превоз на контејнери Boro LAWETA pod saunę 4,00M! нови приколка за превоз на контејнери Boro LAWETA pod saunę 4,00M!
3
Контактирајте го продавачот
2.881 € PLN 13.500 PLN
Година 2022 Носивост Суспензија
Полска, Skalmierzyce
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,93 €
Година Носивост Суспензија
Полска, Skalmierzyce
Контактирајте го продавачот
WAF
28 ч.
7.550 €
Година 1996 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Носивост 16395 кг Суспензија
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
7.941 € SEK 89.000 SEK
Година 2007 Носивост 31060 кг Суспензија
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.461 € SEK 50.000 SEK
Година 2005 Носивост Суспензија
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.799 € SEK 65.000 SEK
Година 2012 Носивост Суспензија
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Година 01/1999 Носивост 14820 кг Суспензија
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Година 2013 Носивост 15930 кг Суспензија
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Година 2017-04-28 Носивост 15860 кг Суспензија
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 2009-11-11 Носивост Суспензија
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 581 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се