Autoline » Weifang Changjiu International Trading Co., Ltd.

Weifang Changjiu International Trading Co., Ltd.

За нас
Мапа
Контакти Weifang Changjiu International Trading Co., Ltd.
Во продажба: 99 огласа
Продавач на Autoline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Peter
Peter
Јазици: англиски
+86 182 053 ... Прикажи +86 182 0536 9191
Испрати порака
Кина, Weifang, Room No. 1511, Kuiwen, Shandong
Локално време на дилерот: 14:44 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Кина, Weifang, Room No. 1511, Kuiwen, Shandong
Огласи Weifang Changjiu International Trading Co., Ltd.
Филтер

Резултати од пребарување: 99 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови дизел генератор CUMMINS
5
цена на барање
Дизел генератор
Евро Euro 2
Година 2020 Километража Сила 425 kW
Кина, Jinan Shi
камион влекач HOWO HOWO USED TRACTOR TRUCK
6
ВИДЕО
цена на барање
Камион влекач
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
камион влекач HOWO HOWO USED TRACTOR TRUCK
6
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
камион влекач HOWO
6
ВИДЕО
9.800 US$ EUR ≈ 8.061 €
Камион влекач
Носивост 40000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 33000 км Сила 375 кс
Кина, Jinan Shi
камион влекач HOWO
5
ВИДЕО
цена на барање
Камион влекач
Носивост 50000 кг Евро Euro 2
Година 2015 Километража Сила
Кина, Jinan Shi
камион влекач SHACMAN SHAANXI
6
цена на барање
Камион влекач
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
камион влекач HOWO
4
цена на барање
Камион влекач
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
камион влекач HOWO
7
9.000 US$ EUR ≈ 7.403 €
Камион влекач
Евро Euro 2
Година 2016 Километража Сила 371 кс
Кина, Jinan Shi
камион влекач HOWO
7
9.000 US$ EUR ≈ 7.403 €
Камион влекач
Евро Euro 2
Година 2015 Километража Сила 375 кс
Кина, Jinan Shi
камион влекач HOWO
6
9.000 US$ EUR ≈ 7.403 €
Камион влекач
Година 2016 Километража 50000 км Сила 371 кс
Кина, Jinan Shi
камион влекач HOWO
7
ВИДЕО
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
туристички автобус KING LONG
7
цена на барање
Туристички автобус
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
камион влекач SHACMAN SHAANXI
5
цена на барање
Камион влекач
Година Километража Сила 425 кс
Кина, Jinan Shi
камион влекач SHACMAN SHAANXI
6
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
камион влекач SHACMAN SHAANXI
7
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi