Филтри -

Камиони FIAT

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

55 огласа: Камиони FIAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Камион кипер
Носивост 1920 кг
Година 1976 Километража 2353330 км Сила
Италија, San Lorenzo
камион со церада FIAT ducato
1
Контактирајте го продавачот
15.410 € PLN 69.900 PLN
Камион со церада
Година 2017 Километража 205353 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1982 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година Километража 8573 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 811 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 208003 км Сила
Холандија, Drachten
камион кипер FIAT 60 F10 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 2700 кг
Година 1982 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
2.990 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1200 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 196955 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион фургон
Носивост 800 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 155507 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Камион работилница
Носивост 800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7.22 м³
Година 2019 Километража 113736 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2022 Километража 10 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 6000 кг
Година 1979 Километража Сила
Италија, Tortolì
камион кипер FIAT 130 NC камион кипер FIAT 130 NC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 6700 кг
Година 1982 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 1900 кг Евро Euro 1 Зафатнина 4156 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1963 Километража 79670 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1981 Километража 300000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
15.880 € PLN 72.000 PLN
Камион со церада
Носивост 1020 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 287000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 24.79 м³
Година 2018 Километража 123800 км Сила
Унгарија, Budapest
камион фургон FIAT DUCATO 35 камион фургон FIAT DUCATO 35
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 112000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 21.25 м³
Година 2023 Километража 7 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 17.88 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Carnehl Модел RIBALTABILE 3 LATI
Година 09/1978 Километража 365000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1450 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 280000 км Сила
Чехија, Choceň
Контактирајте го продавачот
16.320 € PLN 74.000 PLN
Камион фургон
Година 2018 Километража 240000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2019 Километража 220900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион со рамна платформа
Година 2015 Километража 282339 км Сила
Португалија, Souselas
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се