Филтри -

Камиони KamAZ

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

51 огласа: Камиони KamAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер KamAZ камион кипер KamAZ камион кипер KamAZ
3
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2006 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.920 €
Камион со рамна платформа
Носивост 6200 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Украина, смт.Володарка
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.730 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2011 Километража 100000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
82.960 € UZS 1.124.000.000 UZS
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
68.450 € UZS 927.000.000 UZS
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
48.210 € UZS 653.000.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион кипер KamAZ АКЦИЯ КАМАз 8% Лизинг !! нови камион кипер KamAZ АКЦИЯ КАМАз 8% Лизинг !!
2
Контактирајте го продавачот
35.490 € UZS 480.700.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион-цистерна KamAZ нови камион-цистерна KamAZ нови камион-цистерна KamAZ
3
Контактирајте го продавачот
48.730 € UZS 660.000.000 UZS
Камион-цистерна
Зафатнина 8 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
53.750 € UZS 728.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
77.230 € UZS 1.046.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
91.700 € UZS 1.242.000.000 UZS
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Узбекистан
камион кипер KamAZ 5511
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Камион кипер
Година 1984 Километража Сила
Украина, Vinnytsia
камион кипер KamAZ 65222 камион кипер KamAZ 65222 камион кипер KamAZ 65222
3
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.000 €
Камион кипер
Година 2017 Километража 2396 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.730 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2013 Километража 111000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.730 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг
Година 2008 Километража 100000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.730 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 30 м³
Година Километража 110000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.490 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2008 Километража 112000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 18150 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража 5 км Сила
Полска, Libertów
нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!! нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!! нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!!
3
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на зрна
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16.37 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 500 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!! нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!! нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!!
3
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на зрна
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16.37 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се