Филтри -

Специјални камиони MAZ - Казахстан

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAZ - Казахстан: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва MAZ 6317Х9-444 (6x6) камион за превоз на дрва MAZ 6317Х9-444 (6x6)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 15850 кг Евро Euro 4
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
камион за превоз на дрва MAZ 6312В9-476 (6x4) камион за превоз на дрва MAZ 6312В9-476 (6x4)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 20800 кг Евро Euro 4
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва MAZ 6312В9-426 камион за превоз на дрва MAZ 6312В9-426
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 20800 кг Евро Euro 4
Година Километража Сила 412 кс
Казахстан, Алматы
камион за превоз на дрва MAZ 6317Х9-460 камион за превоз на дрва MAZ 6317Х9-460
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 14350 кг Евро Euro 4
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
камион за превоз на дрва MAZ 6317Х9-465 (6x6) камион за превоз на дрва MAZ 6317Х9-465 (6x6)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 14550 кг Евро Euro 4
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се