Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Холандија

Резултати од пребарување: 205 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

205 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2030 кг Евро Euro 2 Зафатнина 35.45 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-09-01 Километража 509835 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego ATEGO 1216. EURO6. Bakwagen met Laadklep камион фургон MERCEDES-BENZ Atego ATEGO 1216. EURO6. Bakwagen met Laadklep камион фургон MERCEDES-BENZ Atego ATEGO 1216. EURO6. Bakwagen met Laadklep
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4910 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 315061 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4582 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 136000 км Сила
Холандија, Geffen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
264.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража 23055 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5055 кг
Година 2017-07-25 Километража 130000 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
15.999 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2302 кг Евро Euro 5
Година 2012-07-13 Километража 389682 км Сила
Холандија, Doornspijk
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 02/2011 Километража 687275 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 6449 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 275000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4530 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 286000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8325 кг Евро Euro 5
Година 2011-04-01 Километража 603644 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5011 кг Евро Euro 3
Година 01/2006 Километража 667011 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2030 кг Евро Euro 2 Зафатнина 35.45 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-09-01 Километража 509835 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1845 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.96 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07-27 Километража 412389 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2900 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1992 Километража 513500 км Сила
Холандија, Meerkerk (A27, Exit 25)
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 37681 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008-09-17 Километража 472000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3630 кг Евро Euro 4 Зафатнина 37681 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008-09-09 Километража 413000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4615 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 187000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9768 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 459000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8510 кг Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 250001 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 7325 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 629000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3745 кг Евро Euro 6
Година 2015-10-01 Километража 716246 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14670 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 847640 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6920 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 390700 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2075 кг Евро Euro 5
Година 2010-04-01 Километража 762862 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2035 кг Евро Euro 5
Година 2010-02-01 Километража 757343 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 205 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се