Филтри -

Камиони-цистерни од Чешка Република

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни од Чешка Република: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 2543L
23
11.593,64 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 2000 Километража 499176 км Сила
Чехија, Strančice
камион-цистерна SCANIA R440 LB 4x2 RETARDÉR E5
18
30.250 € Со вклучен ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 12.8 м³
Година 2011-05-12 Километража 712 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна DAF 85.410 Euro 5 silo
17
10.890 € CZK 285.000 CZK
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 595000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион за транспорт на гориво VOLVO VOLVO FH 12
15
18.680 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 1
Година 1996-08 Километража 89468 км Сила 420 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион-цистерна MAN TGL - PHM
26
9.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 478000 км Сила
Чехија, Říčany
камион за транспорт на гориво IVECO MP 260 E 6X4 15000L Tank
14
12.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2003-03 Километража 546654 км Сила 420 кс
Чехија, Kněžmost
камион-цистерна DAF FA CF 65.250
18
9.261 € Со вклучен ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2001-12-03 Километража 515 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
камион-цистерна MAN TGM 18.290 kropička
2
49.650 € CZK 1.299.000 CZK
Камион-цистерна
Година 2010 Километража 110000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион-цистерна MAN TGA 26.400  ADR
18
24.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Зафатнина 19500 м³
Година 2007-04 Километража 690000 км Сила 400 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион-цистерна MAN TGM 18.3250 4X2 BB, WATER SPRINKLER
20
59.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража 25482 км Сила 250 кс
Чехија, Strančice
камион за транспорт на гориво IVECO ML 75 E
20
8.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2
Година 1998-06 Километража 743000 км Сила 136 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион за транспорт на гориво MAN TGL 12.180, EURO4, ADR, 7m3, ONE CHAMBER, DIESEL
15
11.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 7 м³
Година 2010-02 Километража 727204 км Сила 179 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион-цистерна SCANIA R480
18
22.106 € Со вклучен ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 21000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 12.85 м³
Година 2007-09-27 Километража 1 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
камион-цистерна IVECO 260 cisterna PHM
9
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион-цистерна LIAZ 110 kropička
7
11.470 € CZK 300.000 CZK
Камион-цистерна
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се