Филтри -

Камиони-цистерни SCANIA од Полска

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SCANIA од Полска: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна за млеко SCANIA P380
15
Контактирајте го продавачот
22.130 € PLN 100.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 15000 л
Година 2006 Километража 670000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко SCANIA P410 , E6 , 6X2 , 20.000km ! ! ! , 2 units , steer/lift axle , 1
53
Контактирајте го продавачот
99.590 € PLN 450.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Носивост 16220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 20000 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна за млеко SCANIA R 410 / E 6 / 6 X 2 / AUTOCYSTERNA DO MLEKA 22500
30
Контактирајте го продавачот
89.800 €
Камион-цистерна за млеко
Носивост 13019 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 190000 км Сила 410 кс
Полска, BODZENTYN
камион-цистерна за млеко SCANIA 94G 260
5
Контактирајте го продавачот
14.610 € PLN 66.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 12000 л
Година 2003 Километража 745000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко SCANIA P260
9
Контактирајте го продавачот
15.470 € PLN 69.900 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 12 м³
Година 2004 Километража 642000 км Сила 260 кс
Полска, Włoszczowa
камион за транспорт на гориво SCANIA p420 + цистерна за гориво
12
Контактирајте го продавачот
54.220 € PLN 245.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Година 2011 Километража 860000 км Сила
Полска, Banie
камион-цистерна за млеко SCANIA 124 420CYSTERNA DO MLEKA
9
Контактирајте го продавачот
22.350 € PLN 101.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 21 м³
Година 2002 Километража 670000 км Сила
Полска, Włoszczowa
нови камион-цистерна SCANIA G450 Stokota FUEL TANK + TRAILER
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 14575 кг
Година 2021 Километража Сила 450 кс
Полска, Frydrychowo
камион за транспорт на гориво SCANIA P94
22
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 14620 кг Евро Euro 2 Зафатнина 18000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 62800 км Сила 310 кс
Полска, Olkusz
камион за транспорт на гас SCANIA R94 GB
5
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина Модел ZASTA
Година 1997-08-27 Километража 570000 км Сила 220 кс
Полска, Warszawa
камион за сточна храна SCANIA R 480 SILOS-PASZOWOZ-PELET
21
Контактирајте го продавачот
27.220 € PLN 123.000 PLN
Камион за сточна храна
Година 2008 Километража 878000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
камион за транспорт на гориво SCANIA P 94 - STAN BARDZO DOBRY !!
24
Контактирајте го продавачот
11.510 € PLN 52.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10485 кг Евро Euro 2 Зафатнина 8970 м³
Година 1998-11 Километража 547364 км Сила 162 kW
Полска, Radom
камион-цистерна за млеко SCANIA P340
11
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1081070 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко SCANIA 124G 420KM
8
Контактирајте го продавачот
23.240 € PLN 105.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 21300 л
Година 1999 Километража 632586 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко SCANIA 124-420
4
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 12000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 850000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се