Филтри -

Специјални камиони од Литванија

Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони од Литванија: 76 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN TGA 24.430 (1272)
6
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2006 Километража 1026515 км Сила 430 кс
Литванија, Vilnius
камион за транспорт на возила IVECO stralis
28
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 930000 км Сила 420 кс
Литванија, Klaipėda
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
8
Контактирајте го продавачот
8.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Kassbohrer Модел Variotrans
Година 2001 Километража 2289800 км Сила
Литванија, Kaunas
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Actros 2655 - 6x4 - Full Steel - Loglift Crane
23
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 900000 км Сила 550 кс
Литванија, Vilnius
камион за транспорт на возила IVECO 65 C 17 165 HP Auto Transporter
21
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3300 кг Евро Euro 4
Година 01/2006 Километража 278000 км Сила 165 кс
Литванија, Ginduliai
камион за транспорт на возила IVECO stralis + приколка за транспорт на возила
28
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 930000 км Сила 420 кс
Литванија, Klaipėda
камион за превоз на дрва SCANIA R560
6
Контактирајте го продавачот
87.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2012 Километража 473000 км Сила 412 kW
Литванија, Tauragė
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1229L
15
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 941000 км Сила 286 кс
Литванија, Vilnius
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 2532
19
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 15700 кг Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража Сила
Литванија, Kaunas
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 370.18 Euro5 !!! + приколка за транспорт на возила
20
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10
Година 06/2007 Километража 1036000 км Сила 302 kW
Литванија
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros + приколка за транспорт на возила
12
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1212000 км Сила 265 kW
Литванија, Kaunas
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros1840 Kässbohrer Metago
11
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Марка на каросерија Kassbohrer Модел Metago
Година 05/2015 Километража 750000 км Сила 290 kW
Литванија, Utena
камион за шлепување FORD Ranger
4
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 800 кг Евро Euro 5
Година 04/2018 Километража 58000 км Сила
Литванија, Vilnius
камион за превоз на дрва URAL
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 1977 Километража 66498 км Сила 132 kW
Литванија, Dievogala
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1836
20
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 08/2008 Километража 862000 км Сила
Литванија, Gargždai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Претплати се