Филтри -

Камиони Multilift

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

77 огласа: Камиони Multilift

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15730 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2019 Километража 100700 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 503544 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 21090 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2007 Километража 524000 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
аукција 17,80 € SEK 200 SEK
Камион рол кипер
Носивост 12585 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 566266 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.260 € PLN 179.000 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 607000 км Сила
Полска, Turbia
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2003 Километража 390000 км Сила
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 640733 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2023 Километража 11 км Сила
Чехија, Pohořelice
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 50 км Сила
Чехија, Pohořelice
Контактирајте го продавачот
34.430 € CZK 850.000 CZK
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година Километража 422956 км Сила
Чехија, Heřmanův Městec
Контактирајте го продавачот
53.320 € SEK 599.000 SEK
Камион рол кипер
Носивост 1265 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.33 м³
Година 2011 Километража 3763384 км Сила
Шведска, Västerbotten
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 748293 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 27600 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2006 Километража 625000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18050 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 737104 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража Сила
Естонија, Tartumaa
Контактирајте го продавачот
26.599 €
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 156436 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
31.080 €
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 351398 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 693000 км Сила
Финска, Raahe
Контактирајте го продавачот
14.690 € SEK 165.000 SEK
Камион рол кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 778699 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
25.300 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 06/2007 Километража 624691 км Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2006 Километража Сила
Романија, Gara progresu Jilava, sect.4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 13470 кг Евро Euro 5
Година Километража 670000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
108.800 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 232119 км Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
41.300 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2012 Километража 355100 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи