Филтри -

Специјални камиони VOLVO од Унгарија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони VOLVO од Унгарија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
63.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2010-05 Километража 381408 км Сила 306 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2012-08 Километража 502613 км Сила 510 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2010 Километража 1100000 км Сила 420 кс
Унгарија, Tószeg
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 167000 км Сила 300 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 12000 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 403000 км Сила 370 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
114.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 16000 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 276000 км Сила 460 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
107.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 11325 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 576000 км Сила 540 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 18
Година 2017 Километража 309000 км Сила 460 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 217378 км Сила 265 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 900 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 305241 км Сила 179 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
73.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2006 Километража 750000 км Сила 400 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2015 Километража 600000 км Сила 761 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се