Филтри -

Специјални камиони NISSAN од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони NISSAN од Романија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.11
9
19.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 05/2007 Километража 1 км Сила
Романија, HARGHITA
ново возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.13
11
57.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 11/2019 Километража 2000 км Сила
Романија, Ștefăneștii de Jos
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.11
10
24.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел MX200
Година 04/2007 Километража Сила
Романија, HARGHITA
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR 35.10
8
17.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2005 Километража 4200 м/ч Сила
Романија, Bihor
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR 35.10
6
14.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража 81600 км Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се