Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Унгарија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Унгарија: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 2520 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 128000 км Сила 177 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 2520 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 128000 км Сила 177 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 50 км Сила 190 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 442696 км Сила 177 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
52.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6700 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 350000 км Сила 231 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
46.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 11343 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 364047 км Сила 360 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 8000 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 130300 км Сила 280 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
50.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1250 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 163 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
23.100 € Без ДДВ
Камион за превоз на пари
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 459504 км Сила 95 kW
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1
Година 2003 Километража 234150 км Сила 80 kW
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
52.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 350000 км Сила 231 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2015 Километража 627000 км Сила 421 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 1
Година 1990 Километража 213 км Сила 72 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
70.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 10 км Сила 190 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
73.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 13280 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 394000 км Сила 428 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се