Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Белгија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Белгија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO 1523 PORTE ENGIN
10
Контактирајте го продавачот
11.450 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 7750 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-07-10 Километража 295378 км Сила 230 кс
Белгија, Handzame
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ ACTROS 3360 6X4 + HIAB 251S80 WOOD CRANE
9
Контактирајте го продавачот
74.750 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2013-03-12 Километража 511590 км Сила 600 кс
Белгија, HARCHIES
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MERCEDES-BENZ tampon signalisation routière
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Година Километража Сила
Белгија, Marche-en-Famenne
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 L
18
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2011-08-09 Километража 303656 км Сила 177 кс
Белгија, Roksem
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 1222 L 4x2 takelwagen
10
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 5330 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-07-17 Километража 308745 км Сила 299 кс
Белгија, Roksem
камион за шлепување MERCEDES-BENZ SK 3535  ///PERFECT CONDITION/////
9
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1992 Километража 420000 км Сила 350 кс
Белгија, Gembloux
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 1828 SCHUIFPLATEAU SEVAN.JANSSENS
15
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2002-06-14 Километража 603856 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
камион за шлепување MERCEDES-BENZ VARIO 814D
10
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-03 Километража 386658 км Сила 140 кс
Белгија, Wingene
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 814 L - TOP !
10
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3340 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1993-05-07 Километража 262450 км Сила 136 кс
Белгија, Handzame
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Ecoliner 914  mit ISOLI   Aufbau und Brille
12
Контактирајте го продавачот
7.350 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 1987-06 Километража 570000 км Сила 140 кс
Белгија, Hulshout
камион за превоз на коњи MERCEDES-BENZ 817
10
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Камион за превоз на коњи
Година 1992 Километража Сила
Белгија, Tessenderlo
камион за превоз на коњи MERCEDES-BENZ 817
7
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Камион за превоз на коњи
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Белгија, Tessenderlo
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 814 BLATT/LAMMES/SPRING
9
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 2870 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-06-18 Километража 365000 км Сила 140 кс
Белгија, GENK
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 815
9
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-03 Километража 311955 км Сила 150 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Vario 816D
8
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Зафатнина 10.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-09 Километража 162049 км Сила 160 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се