Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 338 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

338 огласа: Специјални камиони MERCEDES-BENZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 14005 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 687000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 2600 кг Евро Euro 2
Година 1991 Километража Сила
Полска, Kocmyrzów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 912235 км Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 2011 Километража 660000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.450 € PLN 209.000 PLN
Камион за шлепување
Година 2017 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 4
Година 2013 Километража 280000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Камион за шлепување
Носивост 1990 кг
Година 02/1989 Километража 401207 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 351000 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1240 кг Евро Euro 6
Година 2018-07-31 Километража 151084 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3210 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-06-11 Километража 254168 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 58000 км Сила
Унгарија, Székesfehérvár
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража 323000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.276 € PLN 29.500 PLN
Камион за шлепување
Носивост 2000 кг
Година 1992 Километража 400000 км Сила
Полска, PLESZEW
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3125 кг Број на автомобили 2
Година 2008 Километража 342373 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
71.750 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 11250 кг Евро Euro 5
Година 2013-03-12 Километража 511590 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
3.830 € PLN 18.000 PLN
Камион за шлепување
Година 2022 Километража Сила
Полска, Strachosław
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 10720 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08 Километража 586428 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 5705 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04 Километража 495356 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
80.850 € PLN 380.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 380000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
80.850 € PLN 380.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 380000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
90.420 € PLN 425.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 760000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
69.140 € PLN 325.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 760000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
69.140 € PLN 325.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 760000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
90.420 € PLN 425.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 760000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
90.420 € PLN 425.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 760000 км Сила
Полска, Kraków
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 338 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се