Филтри -

Специјални камиони MAN од Франција

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Франција: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN TGS 35.360
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 06/2009 Километража 305000 км Сила
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MAN TGS 35.360
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 06/2009 Километража 347000 км Сила
Франција, Ensisheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MAN TGS 35.360
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 06/2009 Километража 304000 км Сила
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MAN TGS 35.360
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 06/2009 Километража 344000 км Сила
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MAN TGS 26.320
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2008 Километража 344000 км Сила
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MAN TGS 26.320
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 08/2008 Километража 344000 км Сила
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MAN TGS 35.360
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 06/2009 Километража 304000 км Сила
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MAN TGS 26.320
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 08/2008 Километража 344000 км Сила
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MAN TGS 35.360
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 06/2009 Километража 347000 км Сила
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MAN TGS 26.320
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 08/2008 Километража 344000 км Сила
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MAN TGS 35.360
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 15542 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2009 Километража 347000 км Сила 360 кс
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MAN TGS 35.360
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 06/2009 Километража 304000 км Сила
Франција, Ensisheim
нови камион за шлепување MAN TGL 12.250
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 3700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 728 км Сила 250 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на возила MAN TGS 35.360
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2009 Километража 305000 км Сила
Франција, Ensisheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се