Филтри -

Специјални камиони MAN од Чешка Република

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Чешка Република: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва MAN TGS 26.480 6x4 H-2 BL + приколка за превоз на дрва
97
Контактирајте го продавачот
аукција 11.300 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2015-02-03 Километража 399418 км Сила 353 kW
Чехија, Drhovle
камион за шлепување MAN 12.240 NEU AUFBAU  6 TON ZULADUNG
14
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 6290 кг Евро Euro 4
Година 2008-08 Километража 848416 км Сила 239 кс
Чехија, Kněžmost
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва MAN TGA 33.480+GOLDHOFER SN3, (BETONTRANSPORT) + приколка за превоз на дрва
15
Контактирајте го продавачот
19.560 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 2005-10 Километража 542738 км Сила 480 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за шлепување MAN KRAN+BRILLE OMARS +WINDE ABSCHLEPP
11
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 662582 км Сила 155 кс
Чехија, Kněžmost
камион за превоз на коњи MAN TGA 26.540 6X2-2 LL RETARDER,POSSIBLE WIHOUT BOX
20
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 478907 км Сила 540 кс
Чехија, Strančice
камион за превоз на животни MAN TGA 26.540 6X2-2 LL RETARDER,POSSIBLE WIHOUT BOX
20
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 478907 км Сила 540 кс
Чехија, Strančice
камион за превоз на животни MAN TGA 26.540 6X2-2 LL RETARDER,POSSIBLE WIHOUT BOX
20
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 478907 км Сила 540 кс
Чехија, Strančice
камион за превоз на животни MAN TGA 26.540 6X2-2 LL RETARDER,POSSIBLE WIHOUT BOX
20
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 478907 км Сила 540 кс
Чехија, Strančice
камион за шлепување MAN 14.163
10
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион за шлепување
Носивост 5600 кг
Година 2001 Километража Сила
Чехија
камион за превоз на дрва MAN TGA 33.480+GOLDHOFER SN3 (BETON TRANSPORT) + приколка за превоз на дрва
15
Контактирајте го продавачот
19.560 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 2005-10 Километража 542738 км Сила 480 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за превоз на дрва MAN TGA 33.480+GOLDHOFER SN3 (BETON TRANSPORT)
15
Контактирајте го продавачот
19.560 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 2005-10 Километража 542738 км Сила 480 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се