Филтри -

Специјални камиони MAN-VW

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN-VW: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион за шлепување
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Модел tischer
Година 06/1999 Километража 158000 км Сила 140 кс
Белгија, Mons
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 11570 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 380000 км Сила 480 кс
Чехија, Jihlava
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се