Филтри -

Специјални камиони IVECO од Финска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Финска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO Eurocargo
13
19.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2010 Километража 500000 км Сила 177 кс
Финска, Pirkkala
нови камион за превоз на дрва IVECO X-Way AS 340X57 8x4
21
255.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 334 км Сила 775 кс
Финска, Pirkkala
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва IVECO AS 260 S56Z/P
22
22.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 16220 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 630999 км Сила 560 кс
Финска, Oulu
нови камион за превоз на дрва IVECO Stralis X-Way AS340X57 8x4
19
172.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2020 Километража Сила 570 кс
Финска, Pirkkala
камион за шлепување IVECO 150E23
12
8.900 €
Камион за шлепување
Година 1996 Километража 530000 км Сила 225 кс
Финска, Turku
нови камион за транспорт на возила IVECO Trakker AT410T50 10X4
16
186.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 29000 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража Сила 500 кс
Финска, Oulu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се