Филтри -

Специјални камиони IVECO од Белгија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони IVECO од Белгија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO Stralis 420 EuroLohr intarder E5
13
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 12330 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02-14 Километража 1047809 км Сила 420 кс
Белгија, Bree
камион за превоз на животни IVECO EUROTECH 380 -6X2 - BETAILLERE-DOUBLE ETAGE
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-09-15 Километража 372939 км Сила 380 кс
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва IVECO TRAKKER 6X4 LOGLIFT F241SL
15
Контактирајте го продавачот
32.750 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража 362000 км Сила 500 кс
Белгија, HARCHIES
камион за превоз на животни IVECO Magirus 80 16 horse truck
13
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 1360 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989-05-23 Километража 444871 км Сила
Белгија, Bree
камион за шлепување IVECO EUROTECH 190E24  PLATEAU COULISSANT+TREUIL
11
Контактирајте го продавачот
9.999 €
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 450000 км Сила 240 кс
Белгија, Gembloux
камион за транспорт на возила IVECO Stralis + приколка за транспорт на возила
5
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 940000 км Сила
Белгија, Arendonk
камион за шлепување IVECO Turbo Daily 49
6
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Модел Lepel
Година 04/2010 Километража Сила 180 кс
Белгија, Zonnebeke
камион за транспорт на возила IVECO EUROCARGO 18E28 RECOVERYTRUCK
14
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2002-06-14 Километража 548176 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
камион за транспорт на возила IVECO 180E30 **6CYL-FRENCH TRUCK-WINCH**
24
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 8950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 574660 км Сила
Белгија, Kessel
камион за транспорт на возила IVECO EUROCARGO 12E22 EURO 5
15
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2008-06-14 Километража 563305 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
камион за превоз на животни IVECO Eurocargo 120 E 22 horse truck paarden
13
Контактирајте го продавачот
24.700 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 6250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04-11 Километража 300826 км Сила 220 кс
Белгија, Bree
камион за превоз на животни IVECO 90 - 13 horse/cheavaux AIRcooled
13
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 3220 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986-12-03 Километража 423616 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на животни IVECO 65E14
10
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 265303 км Сила 140 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на возила IVECO MAGIRUS 190-24
7
Контактирајте го продавачот
7.150 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 10330 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража Сила
Белгија, Beveren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се