Филтри -

Специјални камиони DIECI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони DIECI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа DIECI  ROTO  60.16 / 3.000 MTH  / max 6,000kg - 15,7m + basket
72
66.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 6000 кг
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила 143 кс
Полска, Kraków
возило со дигалка со корпа DIECI  ROTO  60.16
30
61.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 6000 кг
Година 2017 Километража 7000 м/ч Сила 143 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се