Филтри -

Специјални камиони DAF

Резултати од пребарување: 138 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони DAF: 138 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа DAF 800 ATI (STEEL SUSPENSION / MANUAL PUMP / LIFT 15 METER / GOOD B
21
ВИДЕО
4.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1990-09-11 Километража 142000 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на дрва DAF XF 480
5
140.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 15000 км Сила 480 кс
Белорусија, Гомель
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа DAF 2500 Hoogwerker
11
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 350 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Модел Hilton 23.5
Година 1989-03-16 Километража 111337 км Сила 250 кс
Холандија, Deventer
камион за транспорт на возила DAF 75 CF 270 OPRIJWAGEN
23
6.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9470 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1996-02-08 Километража 744700 км Сила 286 кс
Холандија, Venlo
камион за транспорт на возила DAF LF45.160 AUTO TRANSPORTER - NEUE AUFBAU! - LIER - TUV 6/2020 - T
29
17.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3150 кг Евро Euro 5
Година 2010-11-19 Километража 498761 км Сила 160 кс
Холандија, Oisterwijk
камион за шлепување DAF LF 55.250. EURO5 OPRIJWAGEN
22
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 7870 кг Евро Euro 5
Година 2013-07-12 Километража 309222 км Сила 247 кс
Холандија, Veen
камион за транспорт на возила DAF 45 LF 220 4x2 Oprijwagen 6 cilinder Euro 6
10
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-15 Километража 147000 км Сила 220 кс
Холандија, Geffen
камион за превоз на животни DAF XF 105.460 FA /3 Stock /Hydr. Laderampe /Hubdach
42
47.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-11-26 Километража 539208 км Сила 460 кс
Германија, Salzgitter
камион за превоз на животни DAF XF 105.460 FA /2 Stock /Hydr. Laderampe /Hubdach
36
55.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-02-21 Километража 361585 км Сила 460 кс
Германија, Salzgitter
камион за транспорт на возила DAF LF45-220 / Euro5 / Oprijwagen / 6-cilinder / Elec. lier / Oprijb
26
17.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6480 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-01-02 Километража 483103 км Сила 222 кс
Холандија, Ammerzoden
камион за превоз на животни DAF AE75PC EURO 2
10
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 7600 кг Евро Euro 2
Година 2000-06-30 Километража 770000 км Сила 250 кс
Холандија, Maarsbergen
камион за шлепување DAF CF75.290 6X2 RECOVERY TRUCK + EFFER 170S6
17
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-06-14 Километража 609674 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
камион за транспорт на возила DAF LF 45.180 MANUAL EURO 3 + FALKOM LADER MET LEPEL
15
12.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3560 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-04-10 Километража 579473 км Сила 182 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила DAF LF 45.180 MANUAL EURO 3 + FALKOM LADER MET LEPEL
18
13.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3100 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-07-07 Километража 512321 км Сила 185 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила DAF 45 -150 TURBO 92000 KM AUTOTRANSPORTER AE45CE
12
4.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3225 кг
Година 1996-09-13 Километража 92037 км Сила 147 кс
Холандија, Doornspijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 138 огласа
Прикажи
Претплати се