Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Украина

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

52 огласа: Камиони со затворена каросерија од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
86.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 40.09 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2023 Километража 2000 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
25.200 €
Камион фургон
Година 2009 Километража 471000 км Сила
Украина, Винница, с. Писаревка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион фургон FOTON Aumark S нови камион фургон FOTON Aumark S нови камион фургон FOTON Aumark S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.220 €
Камион фургон
Зафатнина 38.89 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 300000 км Сила
Украина, смт. Куликів
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.210 €
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила
Украина, Пирятин
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.190 €
Камион со завеса
Година 2005 Километража Сила
Украина, Пирятин
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.650 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража Сила
Украина, Пирятин
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.370 €
Камион фургон
Година 2009 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.620 €
Камион-ладилник
Носивост 5423 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17.3 м³
Година 2018 Километража 68299 км Сила
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
33.400 US$ EUR ≈ 30.740 €
Камион со завеса
Година 2012 Километража 516817 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
30.600 US$ EUR ≈ 28.160 €
Камион фургон
Година 2010 Километража 651077 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
32.250 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2430 кг Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10 Километража 112000 км Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
36.300 €
Камион со церада
Година 10/2011 Километража 538672 км Сила
Украина, Івано-Франківськ
Контактирајте го продавачот
34.600 €
Камион-ладилник
Година 08/2016 Километража 531800 км Сила
Украина, Івано-Франківськ
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.660 €
Камион со церада
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина, Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2140 кг Зафатнина 21.6 м³
Година 2016-04 Километража 124000 км Сила
Украина, М.київ
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.830 €
Камион со церада
Зафатнина 9290 м³
Година 2013 Километража 300 км Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.810 €
Камион со церада
Година 2001 Километража 135000 км Сила
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Изотермален камион
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42 м³
Година 2018 Километража 191000 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
53.150 US$ EUR ≈ 48.920 €
Камион со церада
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18.96 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
53.700 US$ EUR ≈ 49.420 €
Изотермален камион
Носивост 4665 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
нови камион работилница KRAZ 65053 мастерская
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион работилница
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 6312 (A5, A8, A9)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со завеса FORD Trucks 2533
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 45.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 5340A8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се