Филтри -

Камиони со затворена каросерија од Холандија

Резултати од пребарување: 967 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

967 огласа: Камиони со затворена каросерија од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2030 кг Евро Euro 2 Зафатнина 35.45 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-09-01 Километража 509835 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9654 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 406000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6350 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2014 Километража 159000 км Сила
Холандија, Geffen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego ATEGO 1216. EURO6. Bakwagen met Laadklep камион фургон MERCEDES-BENZ Atego ATEGO 1216. EURO6. Bakwagen met Laadklep камион фургон MERCEDES-BENZ Atego ATEGO 1216. EURO6. Bakwagen met Laadklep
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4910 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 315061 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4550 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 599683 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
MAN TGM
3 ч.
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9550 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 895676 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 527000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01-01 Километража 315523 км Сила
Холандија, Heiloo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6618 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 460000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 3820 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 418000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 10580 кг Евро Euro 6
Година 01/2015 Километража 398000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4582 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 136000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
264.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража 23055 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
30.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 01/2015 Километража 180066 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6445 кг Евро Euro 5
Година 2011-10-01 Километража 616580 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 01/2019 Километража 331178 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5650 кг Евро Euro 2
Година 1999-11-01 Километража 656358 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13730 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 918360 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 9535 кг Евро Euro 5 Зафатнина 62.65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 607000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 11540 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07-12 Километража 422644 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
DAF 45
20 ч.
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2890 кг Евро Euro 2
Година 1998 Километража 316137 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5055 кг
Година 2017-07-25 Километража 130000 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
15.999 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2302 кг Евро Euro 5
Година 2012-07-13 Километража 389682 км Сила
Холандија, Doornspijk
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 02/2011 Километража 687275 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6855 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-04-18 Километража 336140 км Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 6449 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 275000 км Сила
Холандија, Geffen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 967 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се