Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Шведска

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13350 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1392791 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 11860 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 871831 км Сила
Шведска, Trelleborg
аукција 8,58 € SEK 100 SEK
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 393231 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
34.340 € SEK 400.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Blekinge
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 429,30 € SEK 5.000 SEK
Камион фургон
Носивост 8230 кг
Година 09/2011 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 1.288 € SEK 15.000 SEK
Камион фургон
Носивост 7045 кг
Година 11/2011 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
аукција 6.095 € SEK 71.000 SEK
Воен камион
Година 1975 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 9.572 € SEK 111.500 SEK
Камион фургон
Носивост 9005 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
аукција 6.353 € SEK 74.000 SEK
Воен камион
Година 1975 Километража 841 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 13155 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1044928 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 16620 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2017 Километража 5103830 км Сила
Шведска, Stenkullen
Контактирајте го продавачот
34.250 € SEK 399.000 SEK
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
аукција 1.769 € SEK 20.600 SEK
Камион-ладилник
Година 2000 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 5.924 € SEK 69.000 SEK
Камион фургон
Носивост 4240 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 234979 км Сила
Шведска, Norrköping
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13285 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1166616 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13355 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1280427 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
32.540 € SEK 379.000 SEK
Камион фургон
Година 2005 Километража Сила
Шведска, Dalarna
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 21.720 € SEK 253.000 SEK
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Borlänge
Контактирајте го продавачот
15.082 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4305 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 337995 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција 23.440 € SEK 273.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 949569 км Сила
Шведска, Vårgårda
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 922617 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 13825 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1178811 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
20.639 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14285 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 330539 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
17.080 € SEK 199.000 SEK
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 911000 км Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.960 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 16955 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 789044 км Сила
Шведска, Trelleborg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се