Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Норвешка

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони со затворена каросерија VOLVO од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 86,12 € NOK 1.000 NOK
Камион фургон
Носивост 7415 кг
Година 2014 Километража 694317 км Сила
Норвешка, Råde
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-10 Километража 520000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-11 Километража 470000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
275.200 €
Камион со завеса
Носивост 48450 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 469 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 25,84 € NOK 300 NOK
Камион фургон
Носивост 4825 кг
Година 1994 Километража 386996 км Сила
Норвешка, Lillehammer
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Носивост 8075 кг
Година 2012 Километража 475000 км Сила
Норвешка, Stavanger
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 334489 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.600 €
Камион фургон
Носивост 8625 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 244650 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
65.300 €
Камион фургон
Носивост 16010 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 508000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
95.800 €
Камион фургон
Носивост 34660 кг Евро Euro 6 Зафатнина 107.41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 420000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
200.300 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 46 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Камион фургон
Година 1997 Километража 182678 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се