Филтри -

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Летонија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија VOLVO од Летонија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион фургон
Носивост 8085 кг Евро Euro 4
Година 12/2008 Километража 750000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 757000 км Сила
Латвија, Tiraine
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Зафатнина 118 м³
Година 2008 Километража 1000000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-09-22 Километража 1077940 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 12/2009 Километража 861000 км Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 12/2004 Километража 1044000 км Сила
Латвија, Tiraine
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се