Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCHMITZ CARGOBULL

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија SCHMITZ CARGOBULL: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.460 € PLN 231.000 PLN
Камион со завеса
Година 2016 Километража 280000 м/ч Сила
Полска, Konstantynów Łódzki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се