Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Шпанија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 1991-10-18 Километража Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 65 м³
Година 2003-10-03 Километража 2862 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50.02 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 525000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 05/2015 Километража 429950 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 05/2009 Километража 406000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 03/2010 Километража 206000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-11-24 Километража 157500 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2012 Километража 470000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 10/2008 Километража 405500 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 10/2008 Километража 247097 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 03/2010 Километража 588000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 02/2010 Километража 549000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 10/2008 Километража 420000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 08/2010 Километража 331400 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион фургон
Година 1982 Километража 327840 км Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 03/2013 Километража 455355 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион со завеса
Носивост 11455 кг
Година 2001 Километража 202436 км Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 18000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 602000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион фургон
Година 2001-01-01 Километража 1020000 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14550 кг Евро Euro 5 Зафатнина 57.15 м³
Година Километража 686000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 06/2013 Километража 527902 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Камион-ладилник
Година 1999 Километража 917000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион фургон
Година 01/2009 Километража 452610 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-04-14 Километража 455000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се