Филтри -

Камиони со затворена каросерија SCANIA од Германија

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

50 огласа: Камиони со затворена каросерија SCANIA од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-05-08 Километража 539795 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38 м³
Година 2005-12 Километража 754748 км Сила
Германија, Stadthagen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9510 кг Евро Euro 4 Зафатнина 58.09 м³
Година 2009-05 Километража 698524 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9510 кг Евро Euro 4 Зафатнина 58.09 м³
Година 2009-05 Километража 698524 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2012-07 Километража 736000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
107.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14020 кг Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 392517 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
107.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14020 кг Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 396649 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9510 кг Евро Euro 4 Зафатнина 58 м³
Година 2009-04 Километража 629566 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9510 кг Евро Euro 4 Зафатнина 58.09 м³
Година 2009-04 Километража 629566 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
107.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13993 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Километража 418520 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
107.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13993 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Километража 414761 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
107.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13993 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Километража 430624 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
107.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13993 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Километража 426248 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
107.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13993 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Километража 431543 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
58.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016-06 Километража 476000 км Сила
Германија, Dessau/Roßlau
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион со завеса
Година 1994-02 Километража 400000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9510 кг Евро Euro 4 Зафатнина 58 м³
Година 2009-04 Километража 725663 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9510 кг Евро Euro 4 Зафатнина 58.09 м³
Година 2009-04 Километража 725663 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
10.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14670 кг Евро Euro 5
Година 2007-08 Километража 999000 км Сила
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-12 Километража 595711 км Сила
Германија, Stadthagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Зафатнина 37.56 м³
Година 2012-12 Километража 550000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2012-12 Километража 550000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража 569000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража 599000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража 611000 км Сила
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се