Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Франција

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

68 огласа: Камиони со затворена каросерија RENAULT од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 08/2015 Километража 398436 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 06/2009 Километража 453410 км Сила
Франција, Saint Victoret
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 397000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
аукција 3.025 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 275555 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 08/2015 Километража 319707 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 11/2005 Километража 738706 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 7720 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 592222 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2010 Километража 757000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2011 Километража 719000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 08/1997 Километража 195000 км Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 06/2004 Километража 472457 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 09/2007 Километража 922149 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2012 Километража 447000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2010 Километража 673637 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1998 Километража 148000 км Сила
Франција, Wambrechies
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5420 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2003 Километража 888000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 01/2012 Километража 394576 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 394679 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2005 Километража 1000000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 10020 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 706000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 02/2006 Километража 798000 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 343710 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 05/2008 Километража 503775 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
5.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража 378184 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2006 Километража 798000 км Сила
Франција, Saint Victoret
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се