Филтри -

Камиони со затворена каросерија PEUGEOT од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Камиони со затворена каросерија PEUGEOT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2021 Километража 114000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 25.46 м³ Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 171700 км Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2019 Километража 250300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 25.46 м³ Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 171700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2017 Километража 214700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2018 Километража 244800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.180 € PLN 89.900 PLN
Камион со завеса
Година 2021 Километража 153794 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
10.650 € PLN 49.900 PLN
Камион со церада
Носивост 1040 кг
Година 2018 Километража 245000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
13.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2018 Километража 244800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2021 Километража 118000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
14.920 € PLN 69.900 PLN
Изотермален камион
Носивост 1100 кг
Година 2018 Километража 182000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 150000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
16.940 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 21.17 м³
Година 2019 Километража 217564 км Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се