Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Словачка

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MAN од Словачка: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 12/2006 Километража 790794 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7490 кг Евро Euro 5 Зафатнина 132 м³
Година 06/2010 Километража Сила
Словачка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Камион-ладилник
Носивост 14900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2012 Километража 560000 км Сила
Словачка, Rankovce
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 €
Камион со церада
Зафатнина 80.91 м³
Година 03/2016 Километража 813000 км Сила
Словачка, Žiar Nad Hronom
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2012 Километража 214000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
128.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7080 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 13154 км Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2018-11 Километража 628424 км Сила
Словачка, Bratislava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се