Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Германија

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

78 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2017-10 Километража 474000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион фургон
Носивост 5810 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34.05 м³
Година 2013 Километража 496031 км Сила
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Камион работилница
Носивост 1000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18.06 м³
Година 2010 Километража 123856 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
37.890 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 33.83 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-06 Километража 86500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
35.890 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 33.83 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-09 Километража 117900 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
56.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5893 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.26 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-03 Километража 55330 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
101.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14710 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 8162 км Сила
Германија, Ulm
Контактирајте го продавачот
101.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13270 кг Евро Euro 6 Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 66734 км Сила
Германија, Ulm
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 38.23 м³
Година 2012-09 Километража 537396 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Воен камион
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-09 Километража 114310 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2012-01 Километража 427 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1960 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-06-26 Километража 280000 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3110 кг Евро Euro 3 Зафатнина 29.78 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05 Километража 469358 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
37.890 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 33.69 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-09 Километража 90900 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
36.890 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 33.69 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-09 Километража 97500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2016-06 Километража 189575 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
35.890 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 33.69 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-07 Километража 125000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6775 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 349048 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
35.890 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 33.69 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-09 Километража 128300 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
37.890 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 33.83 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-09 Километража 82500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
38.890 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 33.69 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-09 Километража 65500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
35.890 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 33.83 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-09 Километража 107000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
39.890 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 33.69 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-09 Километража 50000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
36.890 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 33.69 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-09 Километража 100000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 34.59 м³
Година 2014 Километража 224570 км Сила
Германија, Niederzier
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се