Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Бугарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.130 € BGN 33.500 BGN
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 228115 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
21.990 € BGN 43.000 BGN
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-07-07 Километража 686600 км Сила
Бугарија, Пловдив
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-11 Километража 43036 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
12.220 € BGN 23.900 BGN
Камион фургон
Носивост 3500 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 216000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7040 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2012 Километража 377000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
9.714 € BGN 19.000 BGN
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг
Година 2009 Километража 188000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
19.430 € BGN 38.000 BGN
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 247000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се