Филтри -

Камиони со затворена каросерија FORD од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија FORD од Италија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон FORD Transit 115 x Mercati con tenda idraulica metri 8
8
7.000 €
Камион фургон
Носивост 1120 кг Зафатнина 12.96 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2007 Километража 96000 км Сила 115 кс
Италија, Uboldo (VA)
камион фургон FORD TRANSIT 350 CASSONE+CENTINA 2.2 TDCI
6
8.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2014-05 Километража 181429 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник FORD TRANSIT MOTORE/CAMBIO NUOVI
17
24.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2017-10 Километража 10 км Сила
Италија, Rimini
камион фургон FORD TRANSIT
9
3.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2010 Километража 225000 км Сила
Италија, Rimini
камион фургон FORD TRANSIT 350SL
6
4.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1250 кг Евро Euro 3
Година 2000 Километража Сила 120 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион фургон FORD TRANSIT
9
2.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 14.42 м³
Година 2001-04 Километража 365000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се